DJ na wesele

Ten uroczysty dzień w Waszym życiu obfituje w wiele emocji, nagłych zwrotów akcji, sytuacyjnych zawirowań. I to na Waszych barkach spoczywa najczęściej organizacja wesela. Dlatego tak ważne jest, aby każdy szczegół imprezy weselnej omówiony był z profesjonalistą – byście mogli podczas wesela skupić się na sobie i swoim weselnym dniu.

Gwarancja super zabawy na weselu

DJ Skinny zapewni obsługę wesela na najwyższym poziomie. Poprowadzi Wasze przyjęcie weselne od pierwszego toastu, przez oczepiny, podziękowania dla Rodziców, wjazd Tortu Weselnego aż do ostatniej minuty zabawy na parkiecie.

DJ Skinny jest profesjonalistą. Uroczystość weselną szczegółowo omawia z każdą Parą Młodą na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym. Poznając Wasze oczekiwania, preferencje i charakter oraz czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia w prowadzeniu wesel, DJ Skinny wspólnie z Wami ustali: szczegółowy scenariusz uroczystości ślubnej i weselnej; repertuar muzyczny (wybór z kilkudziesięciu tysięcy różnych gatunków, stylów, wykonawców); zabawy i konkursy (ze smakiem, bez dwuznaczności); elementy tradycji (ponieważ co dom, to obyczaj) oraz wszystkie planowane w czasie wesela atrakcje. DJ Skinny jest otwarty na każdy możliwy do zrealizowania nietypowy pomysł. Mając bogate doświadczenie, zawsze działa nieszablonowo. Jego elastyczność i umiejętność wyczucia klimatu Waszych weselnych gości, zapewni pełną salę na parkiecie i swobodę rodzinnych dyskusji w czasie posiłków. DJ Skinny, mimo ustalonego scenariusza wesela, zawsze przygotowany jest na nieprzewidziane sytuacje. Jego dyspozycyjność, poczucie humoru i swoboda komunikacji usatysfakcjonuje na Waszym weselu również tych gości, którzy zamówią najbardziej nieoczekiwany utwór z dedykacją dla Was – Nowożeńców.

DJ Skinny działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jeśli potrzebujesz DJ’a na wesele w Szczecinie, Stargardzie Szczecińskim, Koszalinie, Kołobrzegu czy w okolicach, zapraszam do współpracy.

Marta & Krzysztof - Highlights

realizacja: Filmowanie ślubów (2018)

Sala: Bukowy Park w Szczecinie

Dorota & Piotr - Highlights

realizacja: Filmowanie ślubów (2016)

DJ Skinny Promo

realizacja: Nowak Film & Photography

DJ SKINNY from Nowak Film&Photography on Vimeo.

DJ SKINNY & NOWAK FILM & PHOTOgraphy

realizacja: NOWAK FILM&PHOTOGRAPHY

DJ Skinny - PROMO

realizacja: NOWAK FILM&PHOTOGRAPHY

Teledysk z zabawy weselnej Emili i Mariusza

realizacja: Filmowanie ślubów

oświetlenie: LS Project