DJ na poprawiny

To chyba najtrudniejszy organizacyjnie dzień ślubnej imprezy, kiedy każdy po hucznej zabawie do białego rana jest zmęczony, chociaż szczęśliwy. Dzień zdecydowanie bardziej spokojny, ale wciąż w nurcie zabawy i weselenia się z zaślubin Młodej Pary.

Poprawiny

Aby poprawiny nie były obciążeniem dla nowożeńców i gości weselnych, DJ Skinny wychodzi z ofertą idealnie przygotowaną na tę okazję. Specjalnie na poprawiny DJ Skinny przygotuje dla Was muzykę odpowiadającą gustom i sytuacji, kiedy gości przy stole jest coraz mniej, a na parkiecie tańczą ci najwytrwalsi. Szczególnie w czasie poprawin najbardziej potrzebna okazuje się osoba DJ’a, której żaden zespół muzyczny nie jest w stanie dorównać w kwestii prowadzenia poprawin w sposób ciekawy, angażujący i interesujący dla ich uczestników.

DJ Skinny potrafi poprowadzić poprawiny w każdych warunkach. Dla Waszych gości, którzy tego dnia wolą już tylko biesiadować przy stole, DJ Skinny przygotuje specjalną muzykę oraz zabawy, które uprzyjemnią czas świętowania, choć już nie tak szumnego jak wesele. Będzie z dowcipem, będzie na poziomie, będzie spontanicznie.

DJ Skinny doskonale wyczuwa klimat i potrafi wczuć się w Wasze emocje oraz potrzeby Waszych gości. Do grillowania w plenerze, ostatnich przytupów na parkiecie czy wznoszenia toastów na cześć Młodej Pary przygotuje taką aurę muzyczną, by nastrój wesela wybrzmiewał w Was przez kolejne godziny poprawin. DJ Skinny ma przygotowaną ofertę zarówno dla tych z Państwa, którzy powierzają mu prowadzenie również wesela, oraz dla tych, którzy dzień wcześniej bawili się z muzyczna kapelą, a w czasie poprawin potrzebują DJ’a.

Dojazd na poprawiny

Zapraszam do współpracy całe województwo zachodniopomorskie – Szczecin, Stargard Szczeciński, Goleniów, Świnoujście, Koszalin, Kołobrzeg oraz okoliczne miasta i wsie.