DJ na studniówkę

Studniówkę ma się tylko raz w życiu, a jej świetna organizacja to dobra wróżba dla maturzystów, przed którymi egzamin dojrzałości. Warto więc dopiąć wszystko na ostatni guzik tak, aby bal studniówkowy był wydarzeniem niezwykłym.

Studniówka!

DJ Skinny posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu oprawy muzycznej i oświetleniowej specjalnie na studniówki i połowinki. Przed balem organizowanym dla maturzystów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości DJ Skinny proponuje niezobowiązujące spotkanie, na którym prezentuje autorskie pomysły, stałe zestawy tematyczne oraz wybrane możliwości multimedialne, które uzyskuje za pomocą profesjonalnego sprzętu. DJ Skinny zapewnia obsługę techniczną i muzyczną każdej studniówki.

Bardzo ważnym atutem DJ’a Skinny’ego jest to, że swobodnie nawiązuje kontakt z publicznością i świetnie odnajduje się wśród maturzystów, którzy często są bardzo spontaniczni, szalenie przebojowi i niewiarygodnie pomysłowi. DJ Skinny dzięki swojej dyspozycyjności i elastyczności umiejętnie dostosowuje się do sytuacji. Zaproście do współpracy DJ’a Skinny’ego, a Wasz bal studniówkowy będzie i dla Was, i dla Waszych gości wydarzeniem tak cudownym, że jego wspomnienie wywoła uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

Dojazd na studniówkę

DJ Skinny działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szkoły ze Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa, Świnoujścia, Koszalina, Kołobrzegu i okolic zapraszamy do współpracy.

Studniówka 2015

realizacja: ChilliStudio