DJ na urodziny

Profesjonalne przygotowanie tego jedynego i niepowtarzalnego dnia sprawi, że Dzień Urodzin będzie pięknym wspomnieniem, niezapomnianym przeżyciem.

Odlotowe urodziny

Urodziny to najpiękniejsze jubileusze. Zawsze są one wydarzeniami jednorazowymi, bo tylko raz w życiu kończysz lat 20, 30, 40, 50, 60 itd. Te liczby, okrągłe, pełne rocznice, są niezwykle ważne i cenne w życiu Waszym i Waszych bliskich. Świętujemy je w gronie większym lub mniejszym, ale są to tak emocjonujące wydarzenia dla Jubilata, że warto sprawowanie pieczy nad przebiegiem imprezy urodzinowej powierzyć profesjonaliście. Przed planowanym wydarzeniem DJ Skinny zawsze omawia plan i ustala charakter urodzin. Dzięki temu oczarujecie sobą i swoim jubileuszem grono najbliższych. DJ Skinny Waszą imprezę poprowadzi tak, że poczujecie się w tym dniu nie tylko swobodnie, ale przede wszystkim wyjątkowo!

Urodziny Waszego Dziecka DJ Skinny przygotuje z całą dozą humoru i zabaw. W swojej kolekcji muzyki posiada utwory przygotowane specjalnie na taką okazję, by świętować Roczek, dwa, trzy czy osiem lat. DJ Skinny wyróżnia duża empatia, która tak bardzo istotna jest w pracy z dziećmi, szczególnie tymi małymi, których humorki zmieniają się w mgnieniu oka.

DJ na 18-stke

Osiemnastka to oficjalne wejście w świat dorosłych. Jak nie uczcić takiego wydarzenia odlotową imprezą? Zadzwoń, a DJ Skinny przygotuje i poprowadzi dla Ciebie osiemnastkę, którą znajomi często będą wspominać jako wydarzenie ekscytujące i niepowtarzalne!

Dojazd

DJ Skinny zaprasza do współpracy na terenie województwa zachodniopomorskiego; w okolicach Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa, Świnoujścia, Koszalina czy Kołobrzegu.